חדשות טכנולוגיותקידום אתרים הגוגל

מה אנחנו מתכוונים על ידי אתר חינם?

רוב המתחילים שרוצים להתחיל אתר האינטרנט שלהם רוצה לשמור על עלות נמוכה אשר מובנת.
אז אתה בדרך כלל Google את המונח אתר חינם למצוא חברות רבות המציעות שירותי אירוח אתרים בחינם בחינם.
המחשבה על אירוח אתרים בחינם ובניית האתר שלך מבלי לשלם דבר מפתה.
עד שתבדקו את המציאות. ברגע שאתה נרשם אלה שנקרא "שירותי אתר חינם", אתה לאט להתחיל לגלות את המגבלות ורבים מהם להתברר לא חופשיים בכלל.
אם אתה או החבר שלך חושב על מקבל אתר חינם, ואז להפסיק עכשיו.
ולקרוא אלה 36 סיבות מדוע אתרי אינטרנט חינם הם כמעט תמיד רעיון רע.

1. אתרי אינטרנט איטיים ביותר

רוב ספקי אירוח אתרים בחינם לשים מאות אתרי אינטרנט החולקים את אותו שרת. זה עושה את כל האתרים שלהם לטעון במהירויות נמוכות מאוד. אתרים איטיים ליצור חוויית משתמש רע רע SEO.

2. כתובת אינטרנט לא מקצועית
בעל כתובת אתר כמו mysmallbusiness.Freewebsite.com לא נראה מקצועי בכלל. המבקרים באתר האינטרנט שלך ולקוחות פוטנציאליים ימצא את זה די קשה לקחת את אתר האינטרנט שלך ברצינות כאשר אין לך אפילו שם התחום הנכון.
וכאשר אתה שואל את החברות האלה עבור תחום מותאם אישית, אתה בדרך כלל צריך לשלם פרמיה – משהו כמו $ 19 – $ 25 עבור תחום שבו בדרך כלל עולה 10 $.

3. שירות המשפט הוא לא באמת חינם
רבים משירותים אלה ללא תשלום באתר להתברר לעתים קרובות ניסויים מוגבלים. אחרי כמה זמן אתה מתבקש לשלם על זה. ברוב המקרים, מחיר זה בדרך כלל גבוה יותר מאשר נורמלי וורדפרס שירותי אירוח. אם הוספת כרטיס אשראי במהלך ההרשמה, אז הם יכולים לחייב אותך מבלי לתת לך שום אזהרה.

4. חיובים מוסתרים עבור אתר אינטרנט חינם
כמו כל עסק אחר, אלה חברות אתר חינם צריך להרוויח כסף מדי. חלק מהם תשלום המשתמשים שלהם עבור שירותים נוספים כמו אירוח תמונות, חשבונות דוא"ל, גישה ל- FTP, העברת האתר, וכו 'אלה הם לעתים קרובות גבוה באופן שערורייתי.

5. הם יכולים לנעול הנתונים שלך
משתמשים רבים אשר מתחילים עם אתר ללא תשלום ולאחר מכן רוצה לעבור לשירות בתשלום, למצוא את זה בלתי אפשרי להעביר את נתוני האתר שלהם. ספקי שירות אלה אינם מציעים כלים להעברת האתר שלך בקלות. משתמשים בסופו של דבר משלמים פרילנסרים באופן ידני לייצא את התוכן שלהם אשר יכול להגדיל במהירות את הצעת החוק שלך.

6. פרסומות לא רלוונטיות באתר שלך
רוב השירותים הללו ללא תשלום באתר נתמכים על ידי פרסומות. אתה יוצר תוכן ובונה את האתר שלך, אך הם מקבלים תשלום עבור המודעות. לעתים קרובות מודעות אלה הן distracting, פולשנית, ואת נראית מכוערת.

7. הם יכולים לסגור את אתר האינטרנט שלך
התנאים וההגבלות של שירותים אלה בבירור המדינה כי הם יכולים לכבות את אתר האינטרנט שלך בכל עת מבלי לספק לך סיבה. אם הם כיבוי אתר אינטרנט, הם בדרך כלל לא נותנים את הנתונים שלך או לספק לך דרך לשמור את התוכן שלך.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תהיה ציבורית. Required fields are marked *

Post comment