בניית אתר אינטרנט

הגעתם לנקודה בה אתם רוצים לקחת את העסק שלכם לאינטרנט? ראשית, עשיתם את הצעד הנכון עבור העסק שלכם! אך חשוב מאוד שתדעו איך לעשות זאת חכם ואיזה אתר אינטרנט לבחור בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם.

במידה והתקציב שלכם נמוך והינכם מעוניינים רק סיפוק מידע ללקוחות על האתר שלכם תוכלו לבחור בדף נחיתה:

דף נחיתה זהו עמוד אחד שיכיל את כל המידע על העסק שלכם. לרוב מחירים של דפי נחיתה נעים בין 500-1000 שקלים בהתאם לדרישות שלכם.

——————————————————————————————————-

במידה והתקציב שלכם נמוך והינכם מעוניינים ביצירת מספר עמודים כאשר בכל עמוד מידע אחר או פירוט על המוצרים שלכם תוכלו לבחור בבניית אתר וורדפרס:

ברוב המקרים בניית אתר וורדפרס הוא נוח וידידותי וכמובן עובד מצוין במנועי החיפוש, מכיוון שהוא מציע לבנות אתר אינטרנט מותאם אישית עם נושאים בולטים. הנוכחות של עיצובים מראש קובע את הקשיים של קידוד, פריסה ועיצוב. בנוסף, היא חוסכת חלק גדול מהתקציב המשוער שנקבע להוצאה על הפרסום, עיצוב וכדומה.

לרוב, המחירים לאתר וורדפרס נעים בין 3000 ל-5000 שקלים אך אצלנו תקבלו הטבה של 2800 שקלים לאתר וורדפרס.

——————————————————————————————————-

במידה והינכם מעוניינים באתר חנות בו תפרסמו את המוצרים שלכם והלקוחות יוכלו לרכוש באינטרנט את המוצרים שלכם ישנן שתי אפשרויות:

1.במידה והתקציב נמוך תוכלו לבחור בבניית אתר חנות וורדפרס:

אתר חנות וורדפרס מכיל את היתרונות שמכיל כל אתר וורדפרס רגיל רק שבבניית אתר חנות וורדפרס תוכלו לפרסם את המוצרים שלכם ולמכור אותם באינטרנט כמו כל אתר שבו אתם קונים מוצרים שאתם צריכים!

בנוסף, היתרון באתר חנות וורדפרס הוא המחיר מכיוון שאת התבנית העיצובית של האתר ניתן לבחור וכך אתם חוסכים עלויות של עיצובים ופיצ'רים מיותרים.

מחיר עלות של אתר חנות וורדפרס בדרך כלל מתחיל ב-4500 שקלים ויכול להגיע ליותר בהתאם לדרישות שלכם.

2.במידה והתקציב שלכם גבוהה תוכלו לבחור בבניית אתר חנות:

הבחירה המועדפת (כל עוד התקציב גבוהה) מכיוון שבבניית אתר חנות מקודד תוכלו לבחור ולהחליט כיצד האתר שלכם יראה מ-א עד ת. כלומר, במידה ותבחרו באתר אתר וורדפרס (אתר חנות וורדפרס) תהיו מוגבלים מכיוון שברגע שתבחרו בתבנית מסוימת לאתר שלכם כל דרישה נוספת שאינה כלולה בתבנית כרוכה בתשלום נוסף. במידה ויש לכם הרבה דרישות עדיף לכם לבחור באתר חנות ובנוסף לכך, אין ליצירתיות שלכם גבול! כלומר, לא תהיו מוגבלים ותוכלו לבחור ולעצב את האתר שלכם כיצד שתרצו!

יש לכם פרוייקט מעניין?
השאירו פרטי התקשרות ובחרו בפרוייקט המתאים לכם,
ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
דילוג לתוכן