כרטיס ביקור דיגיטלי חכם

כרטיס ביקור דיגיטלי מבית איזיכארד הוא הפיתרון הטוב ביותר לעסק שלכם.

כרטיס ביקור מקוון בנייד שלכם

כולנו מתקשרים זה עם זה, ונפגשים ומחליפים פרטים כדי להישאר בקשר. אבל איזה מידע נוכל להעביר בכרטיס ביקור מנייר לעומת הכרטיס הדיגיטלי, כרטיס הביקור דיגיטלי מועבר בכמה אפשרויות במהלך הפגישה כך שאותו אדם יזכור אותנו ולא יזרוק את הכרטיס ביקור מהנייר לפח. יחד עם זאת, הוא לא רק נזכר בנו הוא יכול לראות את כל העסק שלנו ואת הפעילות שלנו דרך אותו כרטיס ביקור דיגיטלי ולאתם איתנו את הפגישה הבאה, כרטיס ביקור דיגיטלי, לעסקים, כלומר ישירות למה שאנחנו עושים ומתפרנסים. כמובן שזה כרטיס ביקור שיחסוך לכם המון זמן עבודה בשיווק עסק שלכם.

שיווק העסק שלכם דרך כרטיס הביקור של איזיכארד בקליק כרטיס הביקור הדיגיטלי נושא את כל המידע הפשוט וההכרחי ביותר על העסק שלכם. בעולם המודרני כרטיסי ביקור מנייר עם מספר טלפון ושם כבר לא רלוונטים. כל האנשים כיום, וביתר שאת עסקים נמצאים ברשת, ועיקר הפעילות בפרופילים ברשתות חברתיות, מסרים מיידיים, אתרים וכו '. וכל זה פשוט בלתי אפשרי ולא מתאים לכרטיס ביקור מנייר. אז מה לעשות כיצד לתת לאדם מידע נוסף עליך בפעם אחת. יש דרך החוצה – זהו כרטיס ביקור דיגיטלי מבחת איזיכארד עם הכרטיס שלנו תוכלו להיכנס לחשבון שלכם לעשות שינויים בכרטיס לשנות תמונות לפי מבצעים ולשווק אותו בקליק בכל הרשתות החברתיות, ובנוסף תוכלו לראות את כל הסטטיסטיקה במערכת הניהול של הכרטיס לכמה אנשים נחשפתם וכמה אנשים יצרו איתכם קשר עם כרטיס הביקור של איזיכארד החיים הופכים חהיות הרבה יותר קלים.

כרטיס ביקור דיגיטלי משלב את כל המידע שאתה רואה לנכון להעביר

בעמוד אחד. הוא עשוי להכיל:

הלוגו של העסק

התמונה שלך

סרטון קידום או באנר

5 שפות בכרטיס לבחירה

גלריית תמונות

טלפונים

שליחת אס אמ אס במצב לא זמין

ניווט לבית העסק

שיתוף לכל הרשתות החברתיות

פרופילי מדיה חברתית

אודות בית העסק

כתובת על המפה

קוד QR עם כתובת העמוד

טופס יצירת קשר

פנל ניהול מלא לניהול הכרטיס שלכם

ערכת עיצוב לעריכה מלאה ועוד…..

ניתן להציג את כל המידע שלכם בכמה שפות. כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו הוא רב לשוני. עם מיטב השפות המובילות (אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית, עברית, ספרדית).

כמו כן, מכרטיס ביקור תוכלו להוסיף את אנשי הקשר לטלפון (vCard) בלחיצה אחת, לשתף מידע ולשווק את העסק שלכם ברשתות החברתיות ועוד.

איזיכארד מותאם ב 100% לכל סוג של מסכים, בין אם זה מחשב, טאבלט או טלפון.

יש לכם בנוסף: בכרטיס ביקור הדיגיטלי, נתונים סטטיסטיים מלאים על המבקרים, עד כמה פעמים ובאמצעות איזה רשת חברתית. הכרטיס משותף כמה שיתפו אתכם וכמה ראו אתכם ועוד…

יש לכם פרוייקט מעניין?
השאירו פרטי התקשרות ובחרו בפרוייקט המתאים לכם,
ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
דילוג לתוכן